přejděte na úvodní stránku Energie-Reiki.cz

Novinky

11.1.2011 - Nové termíny iniciací zatím nejsou plánovány. Pravděpodobně budou vypsány až na druhou polovinu roku 2011. V případě dotazů mne kontaktujte. Děkuji za pochopení.

Iniciace

I. stupeň - ----------
----------
----------

II. stupeň - ----------
----------

II. roz. st. - ----------

Kontakt

Ing. Václav KŘEMEN, Ph.D.
Praha 10 - Strašnice

email: energie-reiki@email.cz
internet: energie-reiki.cz
mobil: +420 605 871 035

Odkazy

Moje další stránky

Praha - masáže a vzdělávání

Zásady duchovní REIKI

PRÁVĚ DNE JSEM SE ZBAVIL ZLOBY.


Znamená to zbavení se zlosti, jako negativní emoce. Tato emoce se dotýká nás samých a způsobuje zablokování našeho nitra před okolním světem, Díky zlosti hledáme vinu častěji mimo sebe, než v sobě, a to v nás způsobuje destrukci práce naší psychiky. Naše zlost způsobuje, že se na ostatní díváme jako na vlastní obraz. Vše co vyvolává zlost, je jen v nás. V druhých vidíme sebe a domýšlíme si, že jsou vinni oni. Je třeba si uvědomit, že naše činění je závislé na zákonu příčiny a důsledků. Myšlenka je energie, kterou vysíláme ven. Vytýkáme-li jiným vady, mluvíme o sobě. Zbavíme-li se zlosti, náš názor se změní.

PRÁVĚ DNES JSEM SE ZBAVIL STAROSTÍ.


Náš život probíhá v souladu s Božím plánem. Každá situace našeho života by měla být chápána jako důkaz tohoto plánu. Jestliže se budeme trápit problémy, na které narážíme, dostaneme se do situace, kdy se uzavřeme před okolím. Zůstaneme uzavřeni a nenajdeme řešení problému. Když si uvědomíme, že žijeme tak, jak máme určeno, a náš problém není problémem, ale situací v jaké se nacházíme, v tu chvíli se zbavíme zbytečných starostí. Získáme klid v duši a budeme znát řešení problému a další postup.

POZNAL JSEM HODNOTU VŠEHO, CO MÁM.


Dívám se na vše, co mám a uvědomuji si, že to skutečné vlastním. Děkuji Bohu za všechny dary. Myslím tím dobro duchovní, hmotné, emoce a myšlenky, to jak jsem a co je kolem mě. Jsem vděčný za to, že mohu prosit o všechny tyto statky, a různá požehnání. Mám radost ze všeho a děkuji za to. Uvědomuji si, že vše, co si umím představit, mohu i získat. Přesto však zůstávám před Bohem v pokoře.

DNES POCTIVĚ KONÁM SVOU PRÁCI.


Práce, a to je jakákoliv činnost, kterou právě dělám. Do ní spadají i mé myšlenky, emoce a celé prožívání. Práce je to stálé snažení se o harmonii a dokonalost. To je prostor Vesmírných a Božích zákonů. To je poctivý přístup jak sám k sobě, tak ke svému okolí. Vše co dělám, chápu jako svoji práci a pracuji podle svých nejlepších schopností.

DNES S ÚCTOU PŘISTUPUJI KE VŠEMU ŽIVÉMU.


Úcta je projevem bezmezné lásky, kterou je možné za pomoci REIKI předávat. Pomáhá nám vnímat naše sjednocení s Bohem (Vesmírem, Universem, Všehomírem). Takto si uvědomujeme, že jsme jeho součástí. Když se obklopíme úctou, pak ochráníme i sebe. Řídíme se zásadou: nečiň druhému, co tobě není milé.

Více o práci a léčení s energií REIKI se dočtete zde.