přejděte na úvodní stránku Energie-Reiki.cz

Novinky

11.1.2011 - Nové termíny iniciací zatím nejsou plánovány. Pravděpodobně budou vypsány až na druhou polovinu roku 2011. V případě dotazů mne kontaktujte. Děkuji za pochopení.

Iniciace

I. stupeň - ----------
----------
----------

II. stupeň - ----------
----------

II. roz. st. - ----------

Kontakt

Ing. Václav KŘEMEN, Ph.D.
Praha 10 - Strašnice

email: energie-reiki@email.cz
internet: energie-reiki.cz
mobil: +420 605 871 035

Odkazy

Moje další stránky

Praha - masáže a vzdělávání

Krátce o REIKI

Proč pracovat s REIKI


Žáci energii REIKI využívají každodenně a ona jim pomáhá chápat svět kolem nás. Pomáhá nám poznat naše nitro a napomáhá v harmonizaci těla fyzického s těly jemnějšími/energetickými. REIKI nám umožňuje získat úctu jak ke hmotě, tak i k duchu. REIKI nám pomáhá skutečně pochopit hmotu a ducha. Učí nás praktickému nefalšovanému používání Absolutní lásky. Otevírá naše nitro a dovoluje nám vejít do jednoty s Bohem (Absolutnem, Vesmírem, Všehomírem apod.). Pomáhá nám dopracovat se k čisté pravdě, která byla je a bude v každém z nás.

Více o iniciacích REIKI se dočtete zde.


Pochopení a prožití REIKI


Hluboké pochopení REIKI dosáhneme systematickým cvičením a praxí. Postupným zdokonalováním se a tím i chápáním naší Božské přirozenosti. REIKI je nepolární energie. Není ani jin, ani jang, ani plus ani mínus, ani černá, ani bílá. Obě ruce člověka tradičně zasvěceného do REIKI přenášejí automaticky vibrace REIKI bez rozdílu a odlišností. Záleží pak na člověku jaké vibrace energie je schopen přenášet. Tento fakt lze i změnit a energie zpolarizovat pouhým zkoncentrováním se na jiné typy energií, než je energie REIKI. Tyto energie jsou pak přenášeny jako energie doplňkové v měřítku, které si stanovíte.

Více o práci a léčení s energií REIKI se dočtete zde.