přejděte na úvodní stránku Energie-Reiki.cz

Novinky

11.1.2011 - Nové termíny iniciací zatím nejsou plánovány. Pravděpodobně budou vypsány až na druhou polovinu roku 2011. V případě dotazů mne kontaktujte. Děkuji za pochopení.

Iniciace

I. stupeň - ----------
----------
----------

II. stupeň - ----------
----------

II. roz. st. - ----------

Kontakt

Ing. Václav KŘEMEN, Ph.D.
Praha 10 - Strašnice

email: energie-reiki@email.cz
internet: energie-reiki.cz
mobil: +420 605 871 035

Odkazy

Moje další stránky

Praha - masáže a vzdělávání

Možnosti léčení energií REIKI

Léčení? V jakém smyslu?


Zde je třeba upřesnit termíny uzdravování a léčení. Systém člověka, pokud je v optimálním stavu, je schopný samoléčení. Pokud mu však chybí energie nebo informace, je zapotřebí tyto nezbytné prvky dodat. Toto se děje předáváním energie REIKI.

Jak léčení duchovní REIKI probíhá?


Energie ReiKi bude působit přesně tam, kde to Vaše tělo a duše potřebuje. Předává se mimo jiné přikládáním rukou na místa na lidském těle. Duchovní energie pak putuje na všechna potřebná místa v energetických tělech a celý proces si řídí Vaše tělo. To si řekne, kde je energie nejvíce potřeba a tam se jí take nejvíce dostane. Zároveň se stimuluje obranyschopnost organismu, dochází ke spuštění samoléčebných a regeneračních procesů a dlouhodobě přetěžované orgány obnovují svůj výkon. Křeče a napětí v organismu se uvolňují a to má pozitivní vliv i na psychiku.

Hlavní účinek práce s REIKi tedy spočívá v dodání energie a informace a zárověň následné harmonizace energetických těl člověka. To pak může způsobit i uzdravení na fyzické úrovni.

Co lze léčit?


Pomocí REIKI lze napomoci vyléčení různých onemocnění, nejen fyzických, ale i psychických bloků. Veškerá práce v duchovní REIKI se řídí hlavní zásadou – předávání bezpodmínečné lásky. Energii je možné předávat pouze tehdy, pokud s tím osoba, které dáváme energii, souhlasí. Je velmi vhodné, aby žáci REIKI používali každodenně pro svůj osobní a duchovní rozvoj a růst.

Léčení na dálku?


Působení REIKI je mimo jiné možné i na dálku a v čase, například pomocí speciálních technik a programů.

Mou kompletní nabídku léčení najdete zde.